www.goldenclub-europa.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
www.goldenclub-europa.com

najlepsza strona w internecie
 
IndeksIndeks  PortalePortale  GalleryGallery  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 PRZEPIS KULINARNY

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 216
Age : 48
Location : BARCELONA
Registration date : 14/12/2007

PRZEPIS      KULINARNY Empty
PisanieTemat: PRZEPIS KULINARNY   PRZEPIS      KULINARNY EmptyCzw Gru 27, 2007 11:25 pm

TUTAJ MOZESZ OPUBLIKOWAC SWOJ PRZEPIS KULINARNY
Powrót do góry Go down
http://www.goldenclub-europa.com
ragazza

ragazza


Liczba postów : 6
Registration date : 27/12/2007

PRZEPIS      KULINARNY Empty
PisanieTemat: Re: PRZEPIS KULINARNY   PRZEPIS      KULINARNY EmptySob Sty 19, 2008 5:51 pm

skoro o przepisach a jestem tu dzis, własnie po ugotowanym obiadku, wiec napisze Wam co dzis u mnie na stole Wink zupka pomidorowa (zawsze robie ja na pulpecikach i z ryzem, ale ryz dla mnie musi byc rozgotowany w tzw kosteczki Wink i makaron z twarogiem, moje dzieciaki uwielbiaja, zreszta nie tylko moje, bo przepis juz sprzedany;). a robie to tak: ugotowany makaron smaze na masełku a jak sie podsmazy dodaje twaróg, mieszam wszystko i gotowe Smile rada: nie smazyc z twarogiem bo zrobi sie gumowy Wink proporcje wg uznania Smile na talerzyki i mozna posypac cukrem albo cukrem waniliowym, dobra ja zmykam do kuchni bo mi wystygnie a pisze i głodna jestem jak wilk Wink
Powrót do góry Go down
 
PRZEPIS KULINARNY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
www.goldenclub-europa.com :: ROZRYWKA :: KULINARIA-
Skocz do: